Educatio Kiállítás 2014

A hazai oktatási piac legnagyobb seregszemléje január 16-18. között Budapesten.

A kiállításon a felsőoktatási intézmények mellett tankönyvkiadók, taneszközgyártók és -forgalmazók, külföldi egyetemek, nyelviskolák, szakképző intézmények és oktatással foglalkozó kutatóintézetek is bemutatják kínálatukat. Ezen kívül olyan intézmények és vállalatok képviselőivel, szakembereivel is találkozhatnak az érdeklődők, akik meghatározó szerepet töltenek be a magyar oktatás fejlődésében.

Az ingyenesen látogatható börze különösen hasznos a felvételiző diákok számára, hiszen egy időben, egy helyen tájékozódhatnak csaknem 50 felsőoktatási intézményről. Az egyetemek, főiskolák képviselőitől és jelenlegi hallgatóitól megtudhatják a legfrissebb és legfontosabb információkat a képzési rendszerről, a szakokról, a felvételi esélyekről és lehetőségekről, valamint a tanulmányi és szociális juttatásokról, a kollégiumi elhelyezésről, illetve az intézmény nyújtotta szabadidős tevékenységekről is kérdezhetnek.

A hazai oktatási piac legnagyobb seregszemléje a felvételizőkön kívül a pedagógusok és intézményvezetők számára is egyedülálló lehetőséget biztosít, hiszen értesülhetnek a szakma újdonságairól, a taneszközök és módszerek korszerűsödéséről. A standokon kívül színvonalas szakmai programok és előadások is várják az iskolák tanárait és vezetőit, illetve az oktatás különböző területein érdekelt cégek – mint kiállítók – képviselőit.

Időpont: 2014. január 16-18. (csütörtök-péntek-szombat)
Helyszín: Papp László Budapest Sportaréna (1143 Budapest, Stefánia út 2.)

A belépés minden látogató számára ingyenes!

Vélemények az egyetemről

Jó hangulatú programok, kirándulások is várnak

Azért választottam az ókori nyelvek és kultúrák szakot, mert érdeklődöm az antik kultúra és történelem iránt. Ezen a szakon lehetőség van elmélyülni a klasszikus ókor nyelveiben és műveltségében, amely egyike a modern Európa gyökereinek. Jó hangulatú programok, kirándulások várják a hallgatókat, akik ösztöndíjjal külföldre is kijuthatnak. Az órák az impozáns Főépületben vannak, a szünetekben pedig a szökőkút látványában is lehet gyönyörködni.

Égerházi Edit
, ókori nyelvek és kultúrák szakos hallgató

> további vélemények

Webkamera